Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195077

Sotsiaaltöötaja 1,0

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöötaja ametikoha eesmärk on kooli sotsiaaltöö korraldamine sh.:

  • Sotsiaaltööd puudutava informatsiooni vahendamine õpilastele, kursusejuhatajatele, õpetajatele
  • Töö koolikohustust eiravate, õpiraskustes ja HEV õpilastega
  • Alkoholi- ja uimastiennetustöö koostöös erialaspetsialistidega väljastpoolt kooli ning teavitustöö koolis
  • Suhtlemine kohalike omavalitsustega, lastevanematega, turva- ja lastekodudega, nõustamiskeskustega jne.
  • Erinevate toetuste määramine ja maksmine (õppetoetus, koolilõuna jne)
  • Osalemine erinevate komisjonide töös

Ootused kandidaadile

  • Sotsiaaltööalane keskeri- või kõrgharidus
  • Sotsiaaltööd puudutava seadusandluse tundmine
  • Kasuks tuleb sotsiaalpedagoogika- või eripedagoogikaalased teadmised
  • Siiras soov töötada noortega
  • Ühe võõrkeele oskus heal tasemel
  • Väga hea arvutikasutamise oskus
  • Organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
  • Avatus ja hea suhtlemisoskus
  • Empaatiavõime

Ettevõte pakub

  • Põhipuhkuse kestust 42 kalendripäeva
  • Sportimisvõimalusi
  • Stabiilset töösuhet

Lisainfo

  • Tööpäeva algus 8.00 ja lõpp 16.30, töö toimub graafiku alusel kahes õppekorpuses - Põllu 11 ja Kopli 1.
  • Täiendav informatsioon telefonil 7361 873, Merle Väliste, tugisüsteemide talituse juhataja.

Tööpakkumise number
#195077