Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798350

SOTSIAALTÖÖSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Sotsiaaltoetuste avalduste menetlemine ja toetuste arvestamine (riiklik toimetulekutoetus, hooldajatoetus jt omavalitsuse toetused).
  • Abistab isikuid ID-kaardi, passi ja pensionidokumentide vormistamisel.
  • Töötute ja raskustesse sattunud isikute nõustamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • Sotsiaaltöö alane kõrgharidus või selle omandamine.
  • Oma töövaldkonda puudutavate õigusaktide tundmine.
  • B-kategooria juhilubade omamine.
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel.
  • Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil.

Kasuks tuleb Sinu:

  • Varasem töökogemus (sotsiaal- või lastekaitsevaldkonnas, laste või peredega töötamisel).
  • Arvutioskused: tekstitöötlus, elektronposti kasutamise oskus, arvutiprogrammi STAR valdamine.
  • Väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus.
  • Isiklikud omadused: tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, empaatiavõime, otsustusvõime, vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime.

  • võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel;
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust

Kandideerimiseks palun esita oma cv ja motivatsioonikiri läbi cv-keskuse (www.cvkeskus.ee) hiljemalt 11.augustiks 2022. Lisainfo Riivo Noor tel 619 9004, 508 8236

Tööaeg: täistööaeg.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#798350

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem