Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677256

SOTSIAALTÖÖ SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Kehra, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. november 2020
Kuulutus aegub:16. detsember 2020

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Sotsiaaltoetuste avalduste menetlemine ja toetuste arvestamine (riiklik toimetulekutoetus, hooldajatoetus jt omavalitsuse toetused).
  • Abistab isikuid ID-kaardi, passi ja pensionidokumentide vormistamisel.
  • Töötute ja raskustesse sattunud isikute nõustamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • Sotsiaaltöö alane kõrgharidus või selle omandamine.
  • Oma töövaldkonda puudutavate õigusaktide tundmine.
  • B-kategooria juhilubade omamine.
  • Kasuks tuleb Sinu:

    • Varasem töökogemus (sotsiaal- või lastekaitsevaldkonnas, laste või peredega töötamisel).
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel.
    •  Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil.
    •  Arvutioskused: arvutiprogrammi STAR valdamine, tekstitöötlus, elektronposti kasutamise oskus.
    •  Väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus.
    •  Isiklikud omadused: tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, empaatiavõime, otsustusvõime, vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime.

    • võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd;
    • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
    • motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel;
    • 35 kalendripäeva põhipuhkust

    Kandideerimiseks palun esita oma cv ja motivatsioonikiri läbi cv-keskuse (www.cvkeskus.ee) hiljemalt 16.detsembriks 2020. Lisainfo Marge Raja tel 619 9005, 512 5245

    Tööaeg: täistööaeg.

    Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

    Tööpakkumise number
    #677256

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    16. detsember 2020
    Kuulutus sisestati:
    23. november 2020

    Anija vald Harjumaal on üks Eesti suurimaid omavalitsusi, kus elab ligi 6300 inimest. Anija vald on tuntud eelkõige imekauni Kõrvemaa maastikukaitseala, Anija kultuurimõisa ja tegusate kohalike kogukondade poolest. Vallas tegutseb Eesti üks parimaid käsipalliklubisid ning pikaajaliste paberi- ja tselluloosi tootmise traditsioonidega ettevõte. Anija valla keskuseks on Kehra, kus on mugav ja kiire rongiühendus Tallinnaga.

    Vaata rohkem