Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208642

Sotsiaalteenuste ja ekspertiisi osakonna järelevalve PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on erihoolekandeteenuste osutamise üle riikliku järelevalve teostamine õigusaktides sätestatud ulatuses ja tingimustel ning erihoolekandeteenuste osutamiseks tegevuslubade menetlemine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (õigusteadus või sotsiaaltöö)
  • eesti keele oskus C1 tasemel
  • vene keele oskus B1 tasemel
  • töökogemus sarnasel tööl või erialal 1 - 3 aastat
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
  • võime ja julgus oma teadmisi koolitustel edasi anda
  • organiseerimisvõime ja iseseisva töö kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • stabiilset teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistuja palgatingimusi

Lisainfo

Ametikohaga kaasnevad riigisisesed lähetused.

Tööpakkumise number
#208642

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem