Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27850

Sotsiaalstatistika osakonna andmehaldur-statistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö individuaalandmebaasidega: komplekskontrollide teostamine, andmeanalüüs, kokkuvõtete koostamine (tabulatsioonid);
  • individuaalandmebaaside aegpidev hoidmine, agregeeritud andmete laadimine koondandmebaasi; päringutele vastamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • hea arvuti kasutamise oskus (SAS või SPSS andmepaketi kasutamise oskus);
  • algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete lahendamisel

Ettevõte pakub

  • riigiametnikele ettenähtud soodustusi;
  • eneseteostamise võimalust;
  • täienduskoolitust;
  • arendavat töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus ja BLAISE kasutamise oskus

Tööpakkumise number
#27850