Värsked tööpakkumised

Sotsiaalpoliitika nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151845

Tööpakkumise number

151845

Töö kirjeldus

Sotsiaalpoliitika nõuniku töö eesmärk on üliõpilaskondade arengu toetamine ning EÜLi seisukohtade esindamine sotsiaalpoliitika ja võrdõiguslikkuse valdkonnas nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil, mis hõlmab endas tudengite sotsiaalmajanduslikku tausta puudutavaid teemasid nagu tööturg ja nõustamine, elamistingimused, toetused, stipendiumid, õppelaen, regionaalne taust ja võrdne ligipääs kõrgharidusele.

Sotsiaalpoliitika nõuniku peamised tööülesanded on:
• Valdkondliku teabe kogumine, töötlemine, analüüsimine;
• EÜLi seisukohtade ettevalmistamine, kujundamine ja esindamine kõrgharidusalastes töörühmades;
• valdkondlike seminaride ja koolituse ettevalmistamine ning läbiviimine;
• valdkondlike projektide läbiviimine;
• suhtlemine valdkondlike partnerorganisatsioonide ja huvigruppidega

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• omad või oled omandamas kõrgharidust;
• oled tuttav tudengite sotsiaalmajanduslike probleemidega ja omad visiooni, kuidas tudengite sotsiaalmajanduslikku olukorda parandada
• hindad end hea suhtlemisoskusega ning analüüsivõimega inimeseks;
• oskad end suurepäraselt väljendada nii eesti kui inglise keeles;
• sinu arvuti kasutamise oskus on hea või väga hea;
• oled valmis panustama töösse ka õhtuti ja nädalavahetustel.

Kasuks tuleb:
• üliõpilaskondlik taust;
• vene keele ja/või mõne muu võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• motiveerivat ja huvitavat täiskohaga tööd nooruslikus missioonitundelises meeskonnas;
• kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas;
• võimalust töötada paindliku tööajaga;
• arenguvõimalust ja erialaseid täienduskoolitusi nii Eestis kui rahvusvahelisel tasandil;
• mitmekülgset motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti üliõpilaste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. EÜLi eestvedamisel antakse välja Eesti Üliõpilaslehte, korraldatakse Tallinna Tudengite Kevad- ja Sügispäevi ning pakutakse tudengitele soodsaid võimalusi vaba aja veetmiseks ja puhkamiseks nii Eesti kui välismaal. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.