Värsked tööpakkumised

Sotsiaalpedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56585

Tööpakkumise number

56585

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on koolis esilekerkivate sotsiaalsete probleemide ennetamine ja lahendamine pedagoogiliste meetoditega

Töö sisu:
• sotsiaalsete probleemide valdkonnas õpilaste, lastevanemate, pedagoogide ja kursusejuhatajate nõustamine
• koolist puudumisega, õpi-, käitumis- ja kohanemisraskustega jt probleemidega tegelemine
• rühmaarutelude korraldamine
• kooli tugikeskuse eesmärkide elluviimisel osalemine
• koostöö teiste valdkonna spetsialistidega väljaspool kooli

Nõudmised kandidaadile

• sotsiaalpedagoogika kõrgharidus või sotsiaaltööalane kõrgharidus ja läbitud 160-tunnine sotsiaalpedagoogika kursus või pedagoogiline kõrgharidus ja läbitud 160-tunnine sotsiaaltööalane kursus
• organiseerimisoskus ja koostöövalmidus
• hea suhtlemisoskus
• arvutikasutamise oskus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 27.12. 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.