
Tööülesanneteks on õpilaste probleemide kaardistamine, ennetamine, hindamine ja koostöö. Sotsiaalpedagoog märkab ja hindab koostöös kooli meeskonnaga õpilase hariduslikke vajadusi ning toetab õpilase arengut ja toimetulekut rühmapõhiste ja individuaalsete tegevuste kaudu. Sotsiaalpedagoog loob õpilase ümber võrgustiku, mis parimal võimalikul moel toetab õpilase sotsiaalset ja isiksuslikku arengut seaduskuulekaks ja elus toimetulevaks ühiskonnaliikmeks kujunemisel.
Kasvatusteaduste (sh sotsiaalpedagoogi eriala) bakalaureus (soovitavalt magistrikraad või selle omandamine) või psühholoogiaalane bakalaureus (soovitavalt magistrikraad või selle omandamine).
Väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus; kiire mõtlemine ja reageerimine; hea arvutioskus.
Eesti keele oskus põhilise suhtluskeelena ja vene keele oskus kesktasemel.
B-kategooria juhiload.
Kasuks tuleb: varasem erialane töökogemus.
Valminud on uus koolikompleks (vaade uuest koolist kuulutuse päises). Uues hoones on loodud nii töötajatele kui ka õpilastele täiesti uued ja tänapäevased arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimused ning suureneb õpilaste ja õpperühmade arv.
Erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.
Otsitakse töötajaid 5 ametikohale (sh 1 asenduskoht), asukohaga Kaagvere küla, Mäksa vald, Tartumaa.
Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus
Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.