Värsked tööpakkumised

Sotsiaalpedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175975

Tööpakkumise number

175975

Töö kirjeldus

Sotsiaalpedagoog juhib kasvatusosakonna ( kuni 13 õpilast) tegevust õppetöövälisel ajal.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus pedagoogika, sotsiaaltöö, rekreatsioonitöö või korrektsioonitöö vallas või muu kõrgharidus koos 160 tunni täiendõppega eripedagoogika vallas.
• teadmised õiguslikest alustest alaealiste käitumise mõjutamiseks, kooli kodukorra tundmine
• valmisolek riskilastega töötamiseks, hea pingetaluvus
• oskus ennast juhtida, teha koostööd ja aega organiseerida
• hea tervis ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

Pakume sotsiaalpedagoogile häid võimalusi enesearenguks.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
29. märts 2009
Brutopalk:
Alates 12596 kuni 14000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu töö eest õhtutundidel

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad resotsialiseeruda.