Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60690

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tänapäeva lapse elu on keeruline ja tihtipeale ta satub raskustesse. Lapse ja pedagoogide aitamine, konfliktide lahendamine ja ennetamine - see olekski sotsiaalpedagoogi töö üldine eesmärk

Töö uues koolimajas koos heade kolleegidega. Palju lapsi. Kõik võimalused eneseteostamiseks. Palju töörõõmu ja võimalusi enesearendamiseks. Arenev keskkond koolis ja alevikus

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Vajadusel elamispind.
Palk vastavalt kvalifikatsioonile ja kogemustele
Võimalused täiendkoolituseks

Lisainfo

Pakume töökohta kahes naaberkoolis Kehtna ( 260 õpilast) ja Valtu (160 õpilast) Koolide vahemaa 8 km, kummaski 0,5 ametikohta. Uus loodav ametikoht.

Tööleasumine 01. septembrist 2006

Tööpakkumise number
#60690