Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178952

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tänapäeva lapse elu on keeruline ja tihtipeale ta satub raskustesse. Lapse ja pedagoogide aitamine, konfliktide lahendamine ja ennetamine - see pongi sotsiaalpedagoogi töö üldine eesmärk. Pakutav töökoht (1,0) on tähtajaline ca 3 a - äraoleva töötaja asendamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Vajadusel ametkondlik elamispind.
Palk vastavalt kvalifikatsioonile ja kogemustele
Võimalused täiendkoolituseks

Tööpakkumise number
#178952