Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527487

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalpedagoogi ametikoha töö eesmärk on:
Vähendada õppijate väljalangevust ja suunata õpilasi eeskujulikult koolikohustust täitma; toetada ja abistada kõiki õpilasi sotsiaal(pedagoogiliste) probleemide korral; suunata kasvatuslikult õppijaid, toetada õppija isiksuse arengut, kujundada õppija valmisolekut iseseisvaks eluks ja elukestvaks õppeks olles õpilasele usaldusisik, toetaja, abiline ning kaitstes õpilaste huve.

Ootused kandidaadile

  • sotsiaalpedagoogi kõrghariduse lõputunnistus
  • arusaam haridusvaldkonnast ning koolist kui organisatsioonist ja selle toimimisest;
  • teadmised sotsiaalpedagoogika valdkonda puudutavatest õigusaktidest;
  • empaatilisus, initsiatiivikus ja lahendustele orienteeritus;
  • tahe ja oskus töötada noortega;
  • suurepärased suhtlemisoskused (sh kuulamisoskus, mõjutamisoskus, läbirääkimiste oskus jm) ning nõustamisoskus;
  • enese ja teiste juhtimise oskus (sh kaasamisoskus, emotsioonide- ja ajajuhtimise oskus);
  • iseseisvus, pühendumus ja tulemustele orienteeritus;
  • eesti keele korrektne valdamine nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sotsiaalpedagoogina.

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalusi
  • huvitavat, vaheldusrikast tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • osalemisvõimalust rahvusvahelistes projektides
  • soovi korral kooli hosteli ja spordisaali kasutamise võimalusi

Töösuhe võiks alata august 2018.a.

Lisainfo

Kehtna Kutsehariduskeskus on pikaajaliste traditsioonidega õppeasutus. Äsja valminud kaasaaegne õpikeskkond ning kaasajastatud õppekorraldus pakub väga häid võimalusi eneseteostuseks ja – arendamiseks.

Tööpakkumise number
#527487

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. mai 2018
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Riiklik kutseõppeasutus 420 tasemeõppe õpilasega Raplamaal.

Õpetatavad valdkonnad

Rasketehnika (autotehnik - veoautode remont ja hooldus, veoautojuht, bussijuht, liikurmasinate juht, liikurmasinate tehnik - ehitusmasinad, põllumajandusmasinad, metsandusmasinad)
Ehitus (üldehitus, kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, maaparandus ja vesiehitus, maamõõtmine)
Toitlustus (kokk, suurköögikokk, toitlustusteenindus)
Arvutid (arvutid ja arvutivõrgud, tarkvara- ja andmebaaside haldus)

Kutsekeskharidus. Kutseõpe põhikooli ja keskkooli baasil.
Täiskasvanute täienduskoolitused kõigis meil õpetatavates valdkondades.

Vaata rohkem