Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289692

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpi-, käitumis- ja kohanemisraskustega õpilaste õppetöös toimetuleku toetamine läbi erinevate huvipoolte (kool-kodu-kogukond) koostöö.
HEV õpilaste õppe koordineerimine.
Tegelemine koolivägivalla ja sotsiaalse tõrjutuse probleemidega.
Õpilaste, vanemate ja pedagoogide nõustamine koolis esinevate sotsiaalsete probleemide valdkonnas.
Koostöö KOV, lastekaitse, sotsiaalhoolekande ja korrakaitse ning nõustamiskomisjoni spetsialistidega õpilaste sotsiaalse toimetuleku edenemiseks.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus ja läbitud 160-tunnine pedagoogikakursus või pedagoogiline kõrgharidus ja sotsiaaltööalane töökogemus.

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda,
toetavat ja heasoovlikku kollektiivi

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata kooli aadressile või e-postiga peeter.putk[at]vandra.ee Lisainfo telefonil 510 4551.

Tööpakkumise number
#289692

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. november 2012
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2012

Vändra Gümnaasium asub Pärnu maakonnas Vändra alevis. Koolis on 70 töötajat, neist pedagooge 40. Õpilaste arv koolis on 348.

Vaata rohkem