Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640886

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1290 €/kuus
Kuulutus sisestati: 19. veebruar 2020
Kuulutus aegub:15. märts 2020

Töö kirjeldus

Sotsiaalpedagoogi põhiülesanne on töötada alaealiste ja noorte kinnipeetavatega, selgitada nende hariduslikke vajadusi, motiveerida hariduse omandamist, kontrollida koolikohustuse täitmist, toetada ja plaanida hariduslikku tegevust, vajaduse korral karjäärinõustamist.

Ootused kandidaadile

  • Sul on rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus vastavalt
sotsiaalpedagoogi kvalifikatsiooninõuetele
  • oskad eesti keelt kõrgtasemel (C1) ning vene keelt suhtlustasandil
  • Sul on väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • Sul on hea pingetaluvus ning analüüsioskus
  • oled usaldusväärne, täpne ja algatusvõimeline

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 1290 eurost
  • 35 päeva põhipuhkust
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • tasuta sportimisvõimalusi
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#640886

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem