https://www.cvkeskus.ee/235542

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sotsiaalpedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235542

Tööpakkumise number

235542

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on Iisaku gümnaasiumis esilekerkivate sotsiaalsete probleemide ennetamine ning lahendamine, õpilaste ühiskonda integreerimine, kohanemis-, käitumis- ja õpiprobleemidega õpilaste ning nende vanemate sotsiaalse tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine.


Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus
• aktiivsus ja omaalgatuslikkus
• meeskonnatööks sobivus
• hea suhtlemisoskus
• positiivne ellusuhtumine
• arvuti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

• aktiivset eneseteostust
• kaasaegseid töötingimusi
• paindlikku tööaega


Lisainfo

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Mitmekesised matkamise, spordi ja huvitegevuse võimalused. 2009 aasta sügisest on koolimaja täielikult renoveeritud. Iisaku Gümnaasium omab korralikku infotehnoloogilist baasi ja kaasaja nõuetele vastavat arvutiklassi. Õpilastel on võimalik läbida b-kategooria sõidukijuhtide koolitus.


Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2011
Kuulutus sisestati:
7. august 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Meil on suur, vastremonditud koolimaja, head võimalused huvitegevuseks ja suurepärased sportimisvõimalused.
Uest õppeaastast läheb Iisaku Gümnaasium üle uuele õppekavale. Gümnaasiumis on võimalik õppida reaal-majandus ja sisekaitse-spordisuunal.
Iisaku Gümnaasiumil on kaasaegne õpikeskkond, raamatukogu ja kõik vajalikud tingimused uute õppesuundade rakendamiseks. Õppemeetodite kaasajastamisel hakkame rakendama e-õpet. Koolis on professionaalne, kutsealaselt pädev pedagoogiline personal. Koolis tegutseb mitmeid huvialaringe. Iisaku Gümnaasiumi spordisaalis, staadionil, jõusaalis, lasketiirus ja valgustatud rulli- ja suusarajal on võimalik harrastada erinevaid spordialasid. Koolist umbes 2 km kaugusel asuval Tärivere mäel on suusa- ja terviserada.

Meile õppima asuvad õpilased saavad end mugavalt majutada kooli õpilaskodus. Elatakse 2- ja 3-kohalistes tubades. Iisaku Gümnaasiumiga samas majas töötab Iisaku Kunstide kool, kus õpetatakse erinevaid pille mängima, tehakse kunsti ja saab võtta tantsutunde.

Iisaku rahvamajas on võimalik osaleda mitmetes huviringides, tantsida, laulda, pilli mängida ja näitemängu teha. Rahvamaja juures töötab Noortekeskus IN-klubi, kus toimub noortejuhtide eestvedamisel erinevaid huvitavaid ettevõtmisi.