Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697137

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vaikne Kodu on Keilas asuv asenduskodu, kus elavad 14-18 aastased noored, kellele igakülgseks toeks on oodatud sotsiaalpedagoog.

Ootused kandidaadile

IGAÜKS ON ERILINE, SINA OLED SEE,

  • kes juhib iseennast, autot ja arvutit kaKEERULISTES oludes
  • KELLELE on vähemalt korra elustunnustavalt öeldud „Sa oled hull!“
  • kes teab, et PIIRIDE SEADMINEseondub muuga kui piiripunktideehitamine
  • kes teab, et on mõni vahva HOBI(aiandusest kuni kitarrimänguni) onsee, mis viib stressi kaugele ära
  • omandatud kõrgharidus (näitekssotsiaaltöö, (eri)pedagoogika,noorsootöö, psühholoogia või miks kamitte Sisekaitseakadeemia kraad)annab oskused, mis EI VEA SIND alt
  • kellel juba on OLNUD võimalus töötada noorte heaks ja noortega 2 aastat
  • kes teab, et vahetustega töö annabteistmoodi VABADUSE

Ettevõte pakub

  • VÕIMALUST OLLA osaline uue teenuseloomisel

  • Rahvusvahelisi koolitusi oma alatipptegijatelt

  • Sama toredat meeskonda kui SA ISEOLED Stabiilset töökohta

  • Puhkust 35 päeva

Tööpakkumise number
#697137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. mai 2021
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2021

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem