Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628453

Sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saku Gümnaasium pakub alates jaanuarist 2020. tööd sotsiaalpedagoogile.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, soov töötada lastega, ennast arendada, avatud meel, koostöö ja suhtlemisoskus.

Pakume võimalust end teostada, innovaatiliselt mõelda ja arendada, toredat meeskonda.

Tööpakkumise number
#628453

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9400 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Vaata rohkem