Värsked tööpakkumised

Sotsiaalpedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187905

Tööpakkumise number

187905

Töö kirjeldus

Töö tegemise aeg:
Vajame sotsiaalpedagoogi ajutiselt umbes kaheks aastaks, lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendajaks.

Töö eesmärk:
Koolis esilekerkivate sotsiaalsete probleemide ennetamine ja lahendamine pedagoogiliste meetoditega.
Õpilaste ühiskonda integreerimine, kohanemis-, käitumis- ja õpiprobleemidega õpilaste ning nende vanemate sotsiaalse tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine.
Õpilaste kujundamine vastutustundlikeks isiksusteks ja oma riigile lojaalseteks kodanikeks.

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsioon:
Erialane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase.
Kooli tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine.
Väga hea eesti keel oskus kõnes ja kirjas.
Väga hea arvutikasutamise oskus.

Isiksuse omadused:
Hea suhtlemisoskus.
Koostöövõime.
Võime ja oskus juhtida töögrupi tööd, juhendamise oskus.
Võime ja oskus iseseivalt oma tööd juhtida.
Eneseanalüüsioskus, õppimisvõime.
Vastutusvõime, usaldusväärsus.
Organiseerimisvõime.

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
palka vastavalt kvalifikatsioonile ja tööpanusele

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
14. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2009
Brutopalk:
Alates 11500 EEK kuus

Jüri Gümnaasium asub12 km Tallinnast Tartu suunas. Väga hea bussi ja marsruuttaksoühendus Tallinnaga. Kool on täielikult rekonstrueeritud. Omame väga head töökeskkonda ja pakume nii õpilastele kui töötajatele erinevaid enesearendamise võimalusi.
Kool on liitunud e-kooliga.