Värsked tööpakkumised

Sotsiaalnõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180974

Tööpakkumise number

180974

Töö kirjeldus

OÜ Varumeesteenindus kliendiks on MTÜ Üksikvanema Heaks, noor ja arenev organisatsioon, mille missiooniks on pakkuda mitmel erineval tasandil nõustamisteenust ning toetust üksikvanemaile ja toimetulekuraskustega peredele.

Seoses organisatsiooni arenguga pakume tööd kogemustega SOTSIAALNÕUSTAJALE.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

-erialane kõrgharidus (sotsiaaltöö, psühholoogia)
-sisuline töökogemus vähemalt 3 aastat
- soov leida lahendusi ning anda oma panus Eestimaa perede püsinajäämisele
- väga hea suhtlemisoskus ning empaatia
- soov leida lahendusi neile, kellest on mingil põhjusel saanud üksikvanemad
- avatus, paindlikkus ning loov mõttemaailm
- väga hea eesti keele oskus, samuti hea vene keele oskus suhtlustasandil

Sooviavalduse, motivatsioonikirja ning CV palume saata kuni 25.juulini 2009.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2009