Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827270

SOTSIAALMEEDIA JA TURUNDUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö sisuks on koostöös tootejuhtidega ettevõtte veebilehekülje (WordPress), e-poe ja erinevate sotsiaalmeedia kanalite haldamine, sisuloome ja arendamine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle kui:

  • oled loov, kohusetundlik ja täpne
  • soovid kiiresti muutuvas keskkonnas olla pidevalt kursis uusimate trendide ja lahendustega
  • omad plaani, oskusi ja kogemust sisu loomisel ja erinevate sotsiaalmeedia kanalite haldamisel
  • saad hästi hakkama lihtsamate kujundustöödega
  • sul on väga hea eneseväljenduse oskus ning eesti ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas
  • oskad suurt pilti silmas pidades märgata olulisi pisemaid detaile

Ettevõte pakub

Väljakutsega kaasneb:

  • võimalus kujundada ettevõtte brändi ja olla meie sõnumite edastaja digimaalimas
  • loov ja tähendusrikas töö
  • ägedad kolleegid ja ühised üritused
  • ettevõtte terviselahendus

Tööpakkumise number
#827270

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem