Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241698

Sotsiaalkeskuse direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sotsiaalkeskuse igapäevase toimimise eest vastutamine;
  • keskuse tegevuste strateegiline planeerimine;
  • uute programmide integreerimine keskuse töösse;
  • keskuse töötajate tegevuse koordineerimine, kliendisuhete arendus ning – haldus;
  • koostöö keskuse filiaalidega;
  • seminaride, kultuuriürituste jmt korraldamine;
  • töö dokumentatsiooniga, lepingute jmt nõuetekohane haldamine;
  • töö andmebaasiga, klientide andmete jälgimine ning muudatuste tegemine;
  • koostöösuhete arendamine teiste munitsipaalasutustega;
  • eelarve planeerimine ning – jälgimine, eelarveliste vahendite loomine läbi sponsorlussuhete arendamise;
  • auditiks valmistumine, organisatsiooni esindamine auditi protsessis;
  • pidev enesearendamine ning –täiendamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, eelistatult sotsiaal- või humanitaarvaldkonnas;
  • varasem töökogemus sarnasel positsioonil, eelistatult sotsiaalsfääris;
  • väga hea orientatsioon juudi kultuuriruumis, tahe anda oma panus Eesti Juudi Kogukonna tegemistesse ning – arengusse;
  • väga hea vene – ning eesti keele oskus (nii kirjalik kui suuline);
  • kesktasemel inglise keele oskus;
  • väga hea suhtlemisoskus, delikaatsus ning kõrge empaatia;
  • eelarvega töötamise kogemus;
  • arvestatav inimeste juhtimise kogemus;
  • koostöövõime ning enese motiveerimise oskus;
  • korrektsus ja täpsus, väga hea pingetaluvus;
  • väga hea analüüsivõime, otsutusjulgus ning iseseisev probleemide lahendamise valmidus;
  • lojaalsus ning usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

  • võimalust olla osaks rahvusvahelisest organisatsioonist;
  • pidevat võimalust end kultuurialaselt harida;
  • stabiilset töösuhet ning kokkuhoidvat meeskonda

Lisainfo

NB! Ühendust võetakse üksnes konkursil edasipääsenutega. Täname omalt poolt kõiki kandideerijaid ning soovime edu konkursil!

Tööpakkumise number
#241698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2011
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2011

CVO Recruitment`i kliendiks on Eesti Juudi Kogukond. Organisatsioon on asutatud 1992. aastal katusorganisatsioonina, kuhu kuuluvad filiaalid Tallinnas, Tartus, Narvas ja Kohtla-Järvel, selts Pärnus ning väiksemad rühmad Viljandis ja Valgas. Kogukonna liikmete arv on kokku ca 3000.
Seoses arengutega organisatsioonis otsib Eesti Juudi Kogukond aktiivset ning teotahtelist Sotsiaalkeskuse Direktorit, kelle töö peamiseks eesmärgiks on sotsiaalkeskuse igapäevase toimimise eest vastutamine ning uute tegevusprogammide arendamine.

Vaata rohkem