Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127551

Sotsiaalhooldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusteenuse osutamine erivajadustega inimestele sh. füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine;
abistamine enesehügieenitoimingutes;
eluaseme korrastamisel;
toidu valmistamisel jne.
toetamine arsti juures käimisel ja arsti korralduste täitmisel, ravimite manustamisel ja abivahendite kasutamisel

Ootused kandidaadile

füüsiline vastupidavus
empaatiavõime
kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime, usaldusväärsus, korrektsus
positiivne ellusuhtumine ja tahe töötada erivajadustega inimestega
meeskonnatööoskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
vahetustega tööd
meeldivat ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

vastavalt töögraafikule töö ka öösiti

Tööpakkumise number
#127551