Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154212

SOS-laotöötaja / Assaku

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme moodustamas laotöötajate meeskonda, keda appi kutsuda erakorralistel töömahu suurenemise juhtudel ca 1-3 korda kuus õhtuti ja öösiti

  • Töö sisuks on kaupade komplekteerimine vastavalt kaupluste poolt esitatud tellimustele

Ootused kandidaadile

Eeldused SOS-meeskonda pääsemiseks:
Aus, teotahteline ja töökas, kiire taibuga ja valmis tegema füüsilist tööd, täisealine ja vähemalt kesktasemel eesti keele oskusega.
NB! Oled valmis kiiresti töölekutsele reageerima ja tööle tulema 12-tunnise etteütlemisega!
NB! NB! Töö sobib üliõpilastele ja lisatööna põhitöö kõrvale!

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • öise vahetuse korral transporti töökohta
  • väljakutse tasu + tulemuspalk

Lisainfo

Võimalikud töötamise ajad E-R, kell 15:00 - 23:00 ja 23.00 - 06.00
Töökoht asub Assakul, Harjumaal.

Tööpakkumise number
#154212

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2008

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem