Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148585

Sortimendijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sortimendi kujundamine
  • sortimendi haldamisega seotud protseduuride väljatöötamine ja rakendamine
  • sortimendi ja müügianalüüside koostamine
  • turundustegevuse juhtimine (kliendilehe arendamine, väljapanekute, kampaaniate planeerimine ja koordineerimine), tuginedes ettevõtte kontseptsioonile
  • ostueelarve koostamine ja täitmise jälgimine
  • laovarude planeerimine, jälgimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kaubandusalane töökogemus ja kõrg- või eriharidus
  • eesti ja inglise keele väga hea oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvutioskus (MS Office)
  • hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus, analüüsi- ja algatusvõime
  • valmisolek viibida väliskomandeeringutes Hollandis

Ees ootab pikaajaliste kaubanduskogemustega meeskond, sihikindel ja ausaid äritavasid järgiv ettevõte, konkurentsivõimeline töötasu heade töötulemuste eest, ametiauto ning nüüdisaegne töökeskkond.

Lisainfo

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis palun saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga hiljemalt 30. aprilliks aadressil info at novalux.ee või Pärnu mnt 139 C, Tallinn 11317. Märksõnaks lisada “Sortimendijuht”. Lisainfo tel 659 7350.

Tööpakkumise number
#148585

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

AS Novalux on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kodukaubamüügile orienteeritud ettevõte, mis alustas Eestis tegevust 2000. aastal. Meil on praegu kokku 15 kauplust ning ettevõttes töötab 120 töötajat.

Vaata rohkem