Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529001

SORTEERIMISKESKUSE TOOTMISJUHT (Smartposti terminalis)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sorteerimiskeskuse töö planeerimine ja tulemuslik korraldamine koostöös teiste äriüksustega tagamaks saadetiste õigeaegse jõudmise klientideni
- sorteerimiskeskuse tootmisplaani koostamine lähtudes tootmismahtude prognoosidest
- sorteerimiskeskuse eesmärkide seadmine ja täitmise jälgimine
- sorteerimiskeskuse meeskonna igapäevase töö juhtimine ja korraldamine
- regulaarsete kvaliteedi- ja arenduskoosolekute läbiviimine
- kliendilt saadud reklamatsioonide analüüs ja kokkuvõtte koostamine ning parandusettepanekute tegemine ja parandustegevuste elluviimine
- ettepanekute tegemine sorteerimiskeskuse töö efektiivsemaks muutmiseks ja kokkulepitud paranduste elluviimine
- osalemine uute teenuseprojektide väljatöötamises ja ellu rakendamises
- töötervishoiu- ja tööohutuse ning tuleohutuse ja keskkonna alaste reeglite täitmise tagamine
- sorteerimiskeskuses kasutatavate töövahendite ja seadmete korrasoleku tagamine
- töökeskkonna turvalisuse nõuetest kinnipidamise ning parendamise tagamine

Ootused kandidaadile

- meeskonna juhtimise kogemus ja meeskonnas töötamise oskus
- iseseisva töö oskus
- hea pingetaluvus
- arvuti kasutamise oskus kasutajatasemel (Excel, Word, PowerPoint)
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, inglise ja vene keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- töötamist hea mainega rahvusvahelises ettevõttes
- tööaeg E-R 9:00-17:00

Kontaktisik: Eva Pado 6990440 personalispetsialist Itella Estonia OÜ
Smartposti terminali asukoht: Jälgimäe tee 13B Tänassilma küla Saku vald (Laagri aleviku lähedal)

Tööpakkumise number
#529001

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2018
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2018

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Teenindame oma kliente logistikakeskustes, mis asuvad Rae vallas Lehmja külas ja Saku vallas Tänassilma külas.

Vaata rohkem