Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53624

Sorteerimis- ja pakkimisliini operaatorid, höövlioperaatorid, hooldusmehaanikud, tööstusseadmete automaatikud ja elektrikud, tõstukijuhid

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu on huvitav ja pakub arenguvõimalusi. Stora Enso Timberi tootmisüksused on varustatud modernsete seadmetega. Töö tootmises toimub vahetustes, töötamist õhtusel ja öisel ajal kompenseeritakse lisatasude näol. Ettevõte pakub oma töötajatele võimalusi enesearendamiseks nii koolitustel kui ka kogemuste omandamist teistes Euroopa saeveskites. Me arendame oma töötajaid ning soosime tõusu ametiredelil.

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel tulevad kasuks puidualased teadmised ja senine töökogemus puidutööstuses, kuid nende puudumine ei saa takistuseks tööleasumisel.

Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Eestis juba viiendat aastat korraldataval pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursil tuli Stora Enso Timber tänavu üldarvestuses 9. kohale. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • suvepäevad ja jõulupeaod töötajatele ning pereliikmetele
  • peretoetused
  • sportimisvõimalused töötajatele ja pereliikmetele
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele

Lisainfo

Ettevõtte personaliosakond koosneb 7 personalitöötajast, kelle igapäevane töö on seotud töötajate ja töökeskkonnaga. Kui meie kuulutus äratas Teis huvi ning soovite täpsemat informatsiooni vabade töökohtade kohta, palun võtke meiega ühendust:

  • Terje Pihlak, Imavere Saeveski. Tel 384 9313
  • Jaanika Tohv, Paikuse Saeveski. Tel 445 9433
  • Annika Olviste, Sauga Saeveski. Tel 447 5934,
  • Gea Venderström, Viljandi Liimpuit. Tel 435 5710
  • Piret Aess, Näpi Saeveski. Tel 322 9189

Tööpakkumise number
#53624