Värsked tööpakkumised

Sorteerija/pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45679

Tööpakkumise number

45679

Töö kirjeldus

Sorteerija tööülesanded:
- Saematerjali kvaliteedi määramine
- Saematerjali tootvate seadmete juhtimine ja korrasoleku jälgimine

Pakkija tööülesanded:
- Saematerjali paki komplekteerimine
- Pakkimisliini seadmete juhtimine ja korrasoleku jälgimine
- Pakitava saematerjali kvaliteedi kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

- Põhi- või keskharidust
- Arvuti kasutamise oskust
- Soovitavalt varasemat töökogemust antud valdkonnas
- Iseseisva töötegemise oskust, täpsust ja korrektsust.

Uuele töötajale pakume väljaõpet ettevõttes, vastutusrikast ja stabiilset töökohta rahvusvaheliselt edukas suurfirmas.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
20. mai 2005

Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemis ettevõttest maailmas,pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 22 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab kokku 4 600 töötajat 8-s Euroopa riigis. Stora Enso Timber omab globaalset müügivõrku. Paikuse saeveski 2004. aasta tootmismaht oli 181 000 m3 ja ettevõttes töötab käesoleval hetkel 141 töötajat.