Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54545

Sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on valmistoodangu sorteerimine, markeerimine ja pakkimine, liidete lisamine

Ootused kandidaadile

-kohusetunne
-füüsiline vastupidavus, kiirus ja täpsus
-soovitavalt liinitöö kogemus

Ettevõte pakub

-väljaõpet
-vahetustega (ainult õhtune ja öine) tööd, vahetuse pikkus 12 tundi, kuus a 14 tööpäeva
- tööd meeldivas kollektiivis ja kaasaegses tootmiskeskkonnas
- palka alates 5000 kroonist (bruto)

Lisainfo

töökoht asub Tartus

Tööpakkumise number
#54545
Sorteerija