Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #82136

Sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Norma otsib enda kollektiivi sorteerija, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • turvavöö detailide sorteerimine;
  • detailide pinna kontroll

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd rahvusvahelises arenevas kontsernis,
  • kaasagset töökeskkonda,
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

  • töö vahetustega

Tööpakkumise number
#82136

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 6500 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. november 2006
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2006

AS Norma on juhtiv autode turvasüsteemide tarnija Venemaa autotehastele ja turvavööde tarnija mitmetele lääne autotööstuskontsernidele.
Põhitegevuseks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendus- ja uurimistööde teostamine.

Vaata rohkem

Sorteerija