Värsked tööpakkumised

Sorteerija- setitaja pesuliinil

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104426

Tööpakkumise number

104426

Töö kirjeldus

Tallinnas Männikul ootatakse tööle tegusaid töölisi puhastusliinile. Oodatud on mehed ja naised.

Nõudmised kandidaadile

Töötahe
Valmisolek tööks kahes vahetuses

Ettevõte pakub

Tunnitasu 35 EEK / bruto
Hea töö eest lisatasu kuni 3000 EEK / bruto
Kompenseerime ühistranspordi kuukaardi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum OÜ, Competence-Forum OÜ ja Humanlink Finland OY.