https://www.cvkeskus.ee/755371
Sorteerija
Tööpakkumise number #755371

Sorteerija

Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Töö õunahoidlas õunte sorteerimisel ja pakkimisel.
Sorteerimine toimub käsitsi ning sorteerimis- ja pakkimisseadmetel.


Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
Kehtivat tervisetõendit
Usaldusväärsust ja ausust
Hoolsust ning tähelepanelikkust


Ettevõte pakub

Aastaringset tööd kaunis Kagu-Eestis
Põnevaid väljakutseid edukas aiandusettevõttes


Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumise number
#755371
Sorteerija
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Sorteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!