https://www.cvkeskus.ee/54650

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54650

Sorteerija-pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sorteerija-pakkija tööülesandeks on okaspuu sae- ja höövelmaterjali sorteerimine, pakkimine ja järkamine.


Ootused kandidaadile

  • valmisolek vahetustega tööks
  • täpsus ja kohusetunne


Ettevõte pakub

  • pikaajalist töösuhet
  • transporti Tartust tööle ja tagasi
  • sooja einet töökohal
  • tööriideid


Tööpakkumise number
#54650
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Sorteerija-pakkija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!