Värsked tööpakkumised

Sorteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457009

Tööpakkumise number

457009

Töö kirjeldus

Humana Sorteerimiskeskus OÜ otsib oma sorteerimiskeskuse meeskonda kasutatud rõivaste ja jalatsite sorteerijat.
Kaupade sorteerimine toimub vastavalt ettevõttes kehtestatud kvaliteedikategooriatele. Töö nõuab füüsilist vastupidavust.
Sorteerimisnorm on alates 850 kg päevas.

Töökoht asub aadressil Jälgimäe tee 13, Tänassilma tehnopark, Saku vald.
Tööaeg:
E - N 08:00 - 16:45
R - 08:00 - 15:30

Nõudmised kandidaadile

Töökas, kohusetundlik, aus, tähelepanelik ja korrektne, füüsiliselt vastupidav ning peab olema võimeline iseseisvaks tööks.
Väga tähtis on omada teadmisi rõivastest, kangastest, moesuundadest, kaubamärkidest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
kindlat töökohta pidevalt arenevas organisatsioonis;
töötulemustest sõltuvat sissetulekut;
tervisekontrolli tööandja kulul;
arvestatavat soodustust kaupade ostmisel.

Ühendust võetakse ainult valituks osutunud kandidaatidega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest.
Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 23 kauplust.