Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198735

Sõrmjätkuliini operaator

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisliini töö tõrgeteta tagamine oma töölõigu osas
  • Liini hooldamine ja pisiremont
  • Tähtaegade ja kvaliteedinõuete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Tehniline taiplikkus
  • Eelnev töökogemus puidutöötlemise seadmete operaatorina
  • Täpsus, vastutustunne ja koostööoskus
  • Elukoht Põlvamaal

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja head meeskonda arenevas ettevõttes
  • Töö on vahetustega

Tööpakkumise number
#198735

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2010

AS Pinest on Põlvamaal, Himmastes asuv 2005. aastal loodud ettevõte, mille põhitoodanguks on sõrmjätkatud liimpuitkomponendid akna-, ukse-, liistu- ja mööblitööstustele. Ettevõte kuulub metsatööstuskontserni Lemeks, meil töötab 50 inimest.

Vaata rohkem