Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291473

Sõrmjätkamisliini markeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puidu kvaliteedi hindamine ja sorteerimine
  • Tööpiirkonna masina seadistamine
  • Seadme tehnilise olukorra jälgimine
  • Toodangu kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab varasemat tootmisliinil töötamise kogemust (soovitavalt puidutöötlemisliinil)
  • suudab hoida töötempot (kiirus)
  • on kiire taibuga ja suudab operatiivselt kõrvaldada esile kerkivad probleemid
  • kasutab arvutit tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

  • tasuta bussitransporti tööle ja tagasi
  • lõunaks sooja sööki
  • kaasaegseid ja ohutuid töötingimusi
  • väljaõpet kohapeal
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Töökoht asub Luunja vallas Kavastu külas (ettevõtte poolt tasuta bussitransport).
Töö toimub vahetustes 6.00 -14.30 ja 14.45-23.15

Tööpakkumise number
#291473

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. november 2012
Kuulutus sisestati:
9. november 2012

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv aia- ja suvemajade ning liimpuittoodete tootja.
Ettevõtte käibest moodustab üle 98% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres.
Meil töötab kokku 250 inimest.

Vaata rohkem