Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65380

Sõrmejäljekeemia ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärast väljaõpet sõrmejälgede esiletoomine ekspertiisi esitatud esemetelt ja asitõenditelt
Jälgede esmane identifitseerimiskõlblikkuse määramine
Töö dokumenteerimine ja ekspertiiside vormistamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus keemia eriala
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Inglise keele valdamine kesktasemel, st suutlikkus suhelda, kirjutada ja lugeda
Täpsus ja korrektsus
Huvi valdkonna vastu ja enesearendamise tahe
Kõrge stressitaluvus
Hea tähelepanu- ja otsustusvõime

Palju ja huvitavat tööd nimetatud kohtuekspertiisivaldkonnas
Stabiilset riigiametniku palka koos selle juurde kuuluvate soodustustega
Koostöövõimalust ja infovahetust teiste oma eriala spetsialistidega üle Euroopa
Võimalust aktiivselt osaleda osakonna arendamisel ning kvaliteedisüsteemi väljatöötamisel

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus kesktasemel ja õigusalased teadmised

Tööpakkumise number
#65380