Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119415

Soomes polsterdaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soome mööblitööstus otsib oma meeskonda kogemusega polsterdajat. Ettevõte valmistab eriti kvaliteetset pehmet mööblit.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus polsterduses ja suhtlustasandil soome keelt.

Ettevõte pakub

Firma poolt majutus ja korralik palk.

Tööpakkumise number
#119415

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 150 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem