2023-08-23 14:48:55

Soomekeelne projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv ja vanim reklaamkingituste agentuur Roi on oma tegevust laiendamas Soome turule. Sellega seoses otsime oma kollektiivi projektijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on kliendibaasi kasvatamine Soome turul.

Projektijuhi peamiseks ülesandeks on:
- Kõnede ja kohtumiste tegemine
- Kliendi vajaduste kaardistamine
- Pakkumiste kokkupanemine
- Tellimuste läbiviimine

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt ootame:
- Väga head soome keele oskust (kõnes kui ka kirjas)
- Head suhtlemisoskust ja julgust kõnede ning kohtumiste tegemisel
- Kohusetundlikkust ja järjepidevust
- Meeskonnamängu, sest ainult koostöös saavutame maksimaalse tulemuse

Sind ootab ees nooruslik ja professionaalne meeskond. Pakume mõnusat tööõhkkonda ja võimalust ennast realiseerida tehes põnevat ning mitmekesist tööd. Palgasüsteem pakub võimalust teenida müügiboonust. Toimuvad regulaarsed firmaüritused.

Tutvu meie tegemistega www.roi.ee ja kandideeri juba täna!