Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307133

Soome turu ekspordi-müügijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trüki- ja reklaamlahenduste toodete müük Soome turul.
Olemas olevate ja uute kliendi suhete loomine, hoidmine ja edasi arendamine.
Turu segmenteerimine, turuinfo analüüs, turundustegevuse planeerimine ja elluviimine.
Projektide juhtimine ja kordineerimine.

Ootused kandidaadile

Valmidus meeskonnatööks
Inglise ja soome keele oskus
Vastutustunne, täpsus ja korrektsus
Algatus- ja juhtimisvõimelisus.

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Toetavat meeskonda
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.
Põhipalgale lisanduv tulemustasu

Tööpakkumise number
#307133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
8. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
neto

Printec Grupp OÜ on 2008 aasta alguses tegutsemist alustanud trükiste ja reklaammaterjalide tootmisega tegelev ettevõte.
Lisaks tootmisele pakume ka kvaliteetset juurdekäivat teenust; kujundamist, trükiettevalmistamist ja paigaldustööd.
Ettevõtte kliendibaas on tänaseks väga lai ning peamisteks klientideks on Eesti ja Soome erineva suurusega ettevõtted, asutused ja eraisikud.

Vaata rohkem