Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340381

Soome suuna Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: 750 - 1280 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. aprill 2014
Kuulutus aegub:28. mai 2014

Töö kirjeldus

  • Kontaktide otsimine
  • Aktiivne B2B (äriklientidele) müügitöö, mis peamiselt telefoni ja e-posti teel
  • Tellimuste vormistamine
  • Lepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus

Kasuks tuleb:
  • Töökogemus hulgimüügiettevõttes
  • Müügikogemus äriklientidele

Ootused kandidaadile

  • Oled hea suhtleja
  • Suhtled vabalt Soome-, Inglise- ja Eesti keeles
  • Sa tahad end arendada müügitöös
  • Sa oled iseseisev, julge ja positiivne
  • Sul on vähemalt keskharidus

  • Motiveerivat palka 750 - 1280 eur (bruto), 600 - 1000 eur (neto);
(põhitasu + tulemustasu)
  • Tänapäevaseid töövahendeid
  • Uusi arenemisvõimalusi kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Häid ja innovatiivseid tooteid
  • Hooajati soovi korral välismesside külastusi (Soomes, Saksamaal)
  • Paiknemist Tallinnas, Laki 11b
  • Tasuta parkimist, bussipeatus lähedal

Tööpakkumise number
#340381

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhitasu+tulemustasu

Hulgitec OÜ on 2005 aastal asutatud kiiresti arenev hulgimüügiettevõte, mis tegutseb rahvusvaheliselt üle Euroopa. Hulgiteci brändide hulka kuuluvad BioHansa™ ja BioHansa™ mis esindavad kõrgkvaliteetseid tooteid nagu loomade allapanumaterjalid, söödad ning küttematerjalid.

Vaata rohkem