Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200227

Soome suuna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BRASA ja PROPESKO lemmikloomatoitude (koerad, kassid) aktiivne müük otse sihtrühmale valdavalt telefoni ja emaili kasutades.
Eelarve piires reklaammaterjalide , kampaaniate ettevalmistamine .
Klientidega suhtlemine , vajamineva infoga varustamine, vajadusel selle valmistamine ( reklaamkirjad, hinnapakkumised, jne)
Kliendisuhete hoidmine

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev aktiivse müügitöö kogemus .
Soome ja rootsi keele oskus
Oskus arvutil koostada lihtsamaid hinnakirju, tabeleid.
Suhtlemis -ja veenmisokus.
Eelnev müügialane koolitus

Ettevõte pakub

Põhipalk+ tulemustasu
Ametialane koolitus

Lisainfo

Vaata veel www.brasa.ee

Tööpakkumise number
#200227