Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229998

Soome radiaalpuurija metallitööstuses

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC radiaalpuurpingi operaator metallitööstuses Tamperes.

Ootused kandidaadile

Vajalikud töökogemus CNC radiaalpuurpingil.
Soome vöi ingliskeele oskused suhtlus tasandil.
Kasuks tuleb manuaal freesija ja muud metallitöötlus oskused.
Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus.

Ettevõte pakub

Tööleping Soome firmaga.
Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele (tunnitasu+ vahetustasud).
Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

Tarvitaan 1 Aarporaaja, isot kappaleet
Juaristi TS-1
pöytäkoko 1120 x 1120

  • Pystyliike 1500
  • Poikkiliike 2000
  • Pituusliike 1100
  • Aksiaaliliike 60
Heidenhain ohjelma
2-vuorotyö
pitkäaikainen

Tööpakkumise number
#229998