https://www.cvkeskus.ee/672616
Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Metsahooldusega (võsalõikus,metsa istutamine ja mullaharimine) tegelev ettevõte otsib oma meeskonda müügijuhti kelle ülesandeks on uute kliendisuhete loomine.


Ootused kandidaadile

Väga hea soome keeleoskus nii kõnes kui kirjas

 


Ettevõte pakub

Head töötasu vastavalt tulemustele

 


Tööpakkumise number
#672616

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2020

Oy Fin Dignity Ab

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Soome müügijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!