Värsked tööpakkumised

Soome müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584733

Tööpakkumise number

584733

Töö kirjeldus

Olemasolevate klientidega koostöö ja müügivõrgu arendamine
Uute klientide leidmine ja aktiivne müügitöö
Tellimuste haldamine ja hinnapakkumiste koostamine
Müügitulemuste kasvatamine ja analüüsimine
Kliendi konsulteerimine ning parima lahenduse leidmine
Klientide külastaminelemine

Nõudmised kandidaadile

Head läbirääkimisoskust
Hea soome ja eesti keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tulev vene ja inglise keele oskus.
B kategooria autojuhiload
Arvuti kasutamise oskus
Iseseisva töö ja ajaplaneerimise oskus
Oled positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne
Esinduslikkust ja korrektsust
Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus sarnases valdkonnas

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Sõbralikku kollektiivi
Põhipalgast ja motiveerivast tulemustasust koosnevat töötasu
Arenemisvõimalust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019

Osaühing on üle 20 aasta kivide töötlemisega tegelenud ettevõte. Meie peamised tooted on kivist töötasapinnad, lauad, aknalauad, trepid, põranda- ja seinakivid ning fassaadikivid. Meie peamised müügiturud on Eesti, Soome, Rootsi ja Taani.