Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631205

Soome müügi- ja projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti vanim ja suurim firma sümboolikaga tooteid müüv ettevõtte ROI OÜ otsib Soome turule müügi- ja projektijuhti. Töö ülesandeks on uute koostööpartnerite leidmine Soome turul ning heade suhete ülesehitamine läbi kliendikohtumiste ning kõnede. Projektijuht peab suutma orienteeruda meie tootevalikus ning tegema kliendile logoga toodetele pakkumisi.

Projektijuhi peamiseks ülesandeks on:
- Kõnede ja kohtumiste tegemine
- Kliendi vajaduste kaardistamine
- Pakkumiste kokkupanemine
- Tellimuste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt ootame:
- Väga head soome keele oskust (kõnes kui ka kirjas)
- Väga head suhtlemisoskust
- Kohusetundlikkust ja järjepidevust
- Meeskonnamängu, sest ainult koostöös saavutame maksimaalse tulemuse

Sind ootab ees nooruslik ja professionaalne meeskond. Pakume mõnusat tööõhkkonda ja võimalust ennast realiseerida tehes põnevat ning mitmekesist tööd. Palgasüsteem pakub võimalust teenida müügiboonust. Toimuvad regulaarsed firmaüritused.

Tutvu meie tegemistega www.roi.ee ja kandideeri juba täna!

Tööpakkumise number
#631205

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2019

ROI pakub ettevõtte sümboolikaga kingitusi ja meeneid aastast 1992. Oleme omas valdkonnas vanim ja suurim ettevõte Eestis.

Klientide jaoks on Roi mugav partner, kuna omab suurt näidiste saali heas asukohas aadressil Madara 14. Samas majas asub ka ladu ja tootmiskompleks, mis teeb ROI kiireks ja operatiivseks partneriks. Lisaks kuulub ROI globaalse kingiettevõtte IGC koosseisu, mis koondab enda alla 53 maailma edukaimat reklaamtooteid müüvat ettevõtet.

Vaata rohkem