Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293562

Soome kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Soome hulgimüügi olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine telefoni teel
* klientide nõustamine sobivate toodete valikul
* uute kliendisuhete loomine
* tellimustega tegelemine - nende korrektne vastuvõtmine, sisestamine ja edastamine

Ootused kandidaadile

* Soome keele väga hea valdamine on tööleasumise eelduseks, inglise ja eesti keele hea oskus tuleb kasuks
* Hea klienditeeninduse oskus, tulemusliku müügimeistri omadused ja eelnev kogemus nendes valdkondades annavad suure eelise
* Edukas kanditaat tunneb väga hästi arvutit ning valdab selle põhiprogramme (Word, Excel, Outlook)
* Positiivsus suhtlemisel viib sihile
* Oma meeskonnas hindame kohusetundlikkust, abivalmidust, aktiivsust ja omaalgatusvõimet

Tööd rahvusvahelises ettevõttes, head arenemis- ja karjäärivõimalust.
Võimalust igapäevaselt olla mitmekülgses keelekeskkonnas ja suhelda eri keeltes.
Õppimisvõimalust läbi erinevate koolituste nn. müügialased koolitused.
Meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.
Motiveerivat palgasüsteemi sõltuvalt töö tulemustest.

Tööpakkumise number
#293562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2012

Salonshop Baltic AS tegeleb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes hulgimüügiga juuksurisalongidele ja ilupoodidele.
Meie tuntumad kaubamärgid on Tigi, Bed Head, Joico, Rich Hair Care, Alterna jne.
Antud valdkonnas oleme suurima käibega ettevõte Balti riikides.
Salonshop Baltic AS tegeleb ka salon+ juuksurisalongide opereerimsiega Eestis, Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem