Värsked tööpakkumised

Soome keevitama

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234816

Tööpakkumise number

234816

Töö kirjeldus

Pakume Soomes tööd kogemustega keevitajatele (MIG MAG TIG). Töö sisuks on keevitamine vastavalt etteantud joonistele (torud, keskkütteseadmed, ehituskonstruktsioonid, talad, silla käsipuud, trepid, uksed, allhanketööd autotööstusele jne).

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus keevitajana
Soome ja/või inglise keele oskus
Kehtivad tööohutus ja tuletööde kaardid
Jooniste lugemise oskus

Pakume töötasu vastavalt Soome TES-ile ning abistame ka majutumisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV keskuse.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.