Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700175
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Soome keelt valdav klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Sinu tööks on suhelda väga erinevate ettevõtete klientidega-läbi e-maili, chati ja telefoni.

Ootused kandidaadile

Ootame just Sind kes sa :

  • valdad soome keelt nii kõnes kui ka kirjas
  • suudad uut infot haarata hoobilt, kohaned kiiresti uutes olukordades ning töötad produktiivselt ka pideva järelvalveta.
  • kasutad vabalt arvutit nii info leidmiseks kui isiklikuks suhtluseks

Omalt poolt pakume kindlat tööd ja laialdasi teadmisi paljudeks eluks vajalikes valdkondades -finants, kindlustus , (e) kaubandus jne, rääkimata sellest, et saad väga hea professionaalse kliendisuhtluse kogemuse

Tööpakkumise number
#700175

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
3. mai 2021

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamise ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Väärtustame inimesi ja toetame nende kasvupotentsiaali. Täna on meie meeskonnas üle 200 tegija ja kontorid on Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Haapsalus, Paides, Põlvas, Võrus, Valgas, Viljandis ja Pärnus.

Vaata rohkem