Soome keelt kõnelev värbamisspetsialist
Tööpakkumise number #831647
Osaline kaugtöö võimalus

1
Medimatkat OY
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tallinna südalinnas asuv Medimatkat büroo otsib oma tööka ja kokkuhoidva HR tiimi särasilmset ja initsiatiivikat HR talenti, kelle peamiseks ülesandeks on meditsiinipersonali värbamine. HR talent - kui soovid mitmekesist ja huvitavad tööd rahvusvahelises ettevõttes, kandideeri meile!

Ootused kandidaadile

  •  soome keele oskus C1-C2 tasemel

  •  eelnev personalitöö kogemus

  •  proaktiivne värbamine on Sinu kirg

  •  headhunting ei ole Sulle võõras

  •  soov aktiivselt suhelda

  •  korrektsus ja iseseisvus

  •  väga hea eneseväljendusoskus ja empaatiavõime

  •  "Teeme ära" suhtumine

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises meditsiiniettevõttes

  • Sind toetavad ja juhendavad professionaalsed kolleegid

  • sporditoetus ja meeskonnaüritused

  • kaasaegseid töötingimusi

  • osalist kaugtöövõimalust

  • konkurentsvõimelist palka

Tööpakkumise number
#831647

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2023
Soome keelt kõnelev värbamisspetsialist Soome keelt kõnelev värbamisspetsialist

Medimatkat OY on Eesti juurtega ettevõte, loodud 2014. aastal. Meie põhitegevuseks on korraldada tööd Soome erinevates piirkondades asuvates haiglates ja tervisekeskustes, kus on kaasaegsed töötingimused väga heade diagnostika- ja konsulteerimisvõimalustega. Pakume tööd erakorralise meditsiini arstidele, üldarstidele, perearstidele ning kuuenda kursuse arstitudengitele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus REISIKONSULTANT Estravel AS
3 päeva jäänud
REISIKONSULTANT Estravel AS • Tallinn
Tallinn
VIP 9
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus SOOME KEELE OSKUSEGA KINDLUSTUSTOE SPETSIALIST If P&C Insurance Ltd (publ) Eesti filiaal
9
SOOME KEELE OSKUSEGA KINDLUSTUSTOE SPETSIALIST If P&C Insurance Ltd (publ) Eesti filiaal • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus FINNISH SPEAKING CUSTOMER SUPPORT REPRESENTATIVE FOR ABOUT YOU PLANAS CHULIGANAS OÜ
1100 - 1400 €/kuus
Veebipõhine värbamine
FINNISH SPEAKING CUSTOMER SUPPORT REPRESENTATIVE FOR ABOUT YOU PLANAS CHULIGANAS OÜ • Tallinn
Tallinn