Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700333
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Soome keelt kõnelev telefonimüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Meie müügiagendid pakuvad telefoniteel erinevaid kvaliteetseid tooteid ja teenuseid nii era- kui äriklientidele. Töö on põnev, väljakutsuv ning motiveeriva palgasüsteemiga.

Ootused kandidaadile

Hea müügiagent:

- omab väga head eesti ja soome keelt.
- teeb 100+ müügikõnet päevas
- julgeb riskida ja katsetada
- kuulab tagasisidet ja keskendub arengule

Ettevõte pakub

Kontaktikeskuses saad:
- hindamatu kogemuse
- põhjaliku müügikoolituse
- võimaluse töötada kodukontoris

Tööpakkumise number
#700333

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
3. mai 2021

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamise ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Väärtustame inimesi ja toetame nende kasvupotentsiaali. Täna on meie meeskonnas üle 200 tegija ja kontorid on Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Haapsalus, Paides, Põlvas, Võrus, Valgas, Viljandis ja Pärnus.

Vaata rohkem